Без потери качества-min — копия.jpg

Расчет стоимости ОСАГО

Больше видео на нашем канале:

 • Наш youtube Канал

Консультация специалиста онлайн и заказ ОСАГО через мессенджеры:

viber страхование 2.jpg
messenger страхование.png
telegram страхование.png

ОСАГО (Автоцивілка)

Питання - відповідь (UA)

Хто має право оформляти Автоцивілку (виступати страхувальником) ?


Власник транспортного засобу чи особа, що має право керувати транспортним засобом.
Чи можна збільшити страхову суму ?


Так, крім полісу Автоцивілки, необхідно оформити ДЦВ (добровільне страхування цивільної відповідальності) . Для цього скористайтесь нашим Калькулятором Автоцивілки Важливо: ДЦВ оформлюється на строк не більше ніж діючий поліс Автоцивілки. Вартість полісу ДЦВ залежить від Компанії та типу транспортного засобу, приблизно 150 - 300 грн. за кожні додаткові 100 000 грн відповідальності.
Чи є пільга при оформленні Автоцивілки ?


Право на пільгу, у розмірі 50% від страхового платежу надаються: 1. Пенсіонерам 2. Учасникам війни 3. Особам що мають інвалідність II групи 4. Особи, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I, II категорії Важливо: Для отримання пільгового тарифу страхувальник повинен бути: 1. Власником транспортного засобу та громадянином України. 2. Об'єм двигуна транспортного засобу не більше 2500 куб. см.
Кого звільнено від обов'язку купувати Автоцивілку ?


1. Інваліди війни 2. Учасники бойових дій 3. Особи з інвалідністю I категорії, що особисто керують транспортним засобом, а також особи що керують транспортним засобом у присутності особи що має інвалідність I категорії. Важливо: У такому випадку, збитки постраждалим компенсує МТСБУ
Як визначити місце прописки власника транспортного засобу?


Починаючи з 21.09.2019, тариф по АВТОЦИВІЛЦІ розраховується згідно прописки власника транспортного засобу зазначеного в тех. паспорті. Якщо фактично прописка власника змінилася, тариф все одно розраховується згідно прописки зазначеної в тех. паспорті.
Який штраф у разі відсутності полісу Автоцивілки в Україні ?


У разі відсутності поліса Автоцивілки штраф у розмірі від 425 грн до 850 грн.
У яких випадках можна не викликати Поліцію та оформити Европротокол ?


При виконанні наступних умов: 1. Учасники події погоджуються з усіма суттєвими обставинами ДТП. 2. У результаті аварії відсутні постраждалі чи загиблі. 3. Всі учасники ДТП мають діючий поліс Автоцивілки. 4. Не більше двох учасників (два транспортні засоби). 5. У водіїв учасників ДТП відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Важливо: Ліміт відповідальності страхової компанії при оформленні європротоколу 50 000 грн.
Які типи страхування Автоцивілки існують ?


Зараз діє лише I тип полісу Автоцивілки. Один транспортний засіб та будь - який водій який ним керує на законних підставах.
Які документи потрібні для оформлення Автоцивілки ?


Для фізичних осіб: 1. Паспорт або закороднний паспорт або ID Картка 2. Ідентифікаційний код 3. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) 4. Документ, що дає право на пільговий тариф (за наявності) 5. Протокол первірки ТЗ чи талон ДТО (тільки для ТЗ які підлягають обов'язковому технічному контролю). Для юридичних осіб: 1. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) 2. Свідоцтво про державну реєстрацію (справка ЄДРПОУ) 3. Протокол первірки ТЗ чи талон ДТО (тільки для ТЗ які підлягають обов'язковому технічному контролю).
Для чого потрібна АВТОЦИВІЛКА і скільки коштує поліс ?


Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам за завданий їх здоровью, життю чи майну збиток внаслідок ДТП. Ціна поліса залежить від таких факторів:

 • Місця прописки власника
 • Типу транспортного засобу
 • Чи використовується ТЗ в таксі
 • страхової історії
Дізнатися вартість можна за допомогою онлайн калькулятора:
Який ліміт відповідальності по Автоцивілці в Україні ?


 1. Шкоду завдану життю та здоров'ю 260 000 грн
 2. Шкоду завдвну майну 130 000 грн
Важливо: при оформленні європротоколу ліміт відповідальності за шкоду завдану майну 50 000 грн.
На який термін можна оформити Автоцивілку ?


Поліс оформляється на 1 рік. За винятком: 1. Транспортних засобів, що мають тимчасову реєстрацію 2. Транспортних засобів, що зареєстровані в інших державах (крім України) 3. Транспортних засобів, що мають проходити ОТК (обов'язковий технічний контроль). Для вищезазначених транспортних засобів строк дії поліса Автоцивілки складає від 15 днів до 1 року.
Що таке франшиза ?


Франшиза - це частина шкоди яку не виплачує страхова компанія (як наслідок оплачує винуватець ДТП)
Розмір франшизи: 1. За шкоду нанесену майну від 0 грн до 2600 грн (найчастіше: 2600 грн, 2000 грн, 1000 грн, 510 грн, 500 грн, 0 грн) Чим меньша франшиза тим дороще поліс Автоцивілки. 2. За шкоду нанесену життю та здоров'ю франшиза не застосовується (дорівнює 0 грн).
Що таке пряме врегулювання ?


Це особливий порядок врегулювання збитків по Автоцивільці. Постраждалий в ДТП може звернутись за відшкодуванням збитків у страхову компанію винуватця ДТП, або в страхову компанію, де в нього оформлено поліс Автоцивілки (свою страхову компанію). Важливо: система прямого врегулювання збитків працює якщо: - в ДТП два учасники - в ДТП лише один винуватець - шкода заподіяна лише транспортному засобу (відсутні постраждалі по життю та здоров'ю) - обидва учасники ДТП застраховані по Автоцивільці в одній з компаній що є учасниками угоди про пряме врегулювання. Учасники угоди про пряме врегулювання: «Універсальна», «ВУСО», «Країна», «БРОКБІЗНЕС», «УНІКА», «Європейский страховий альянс», «Аркс», «КРЕДО», «АСКО-Донбас Північний», «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», «Міжнародна СК», «ПЗУ Україна», «ПРОСТО-страхування», «ІНГО Україна», «Колоннейд Україна». Переваги: Можливість отримати страхове відшкодування в надійній страховій компанії, яку обрали Ви, а не в якій застрахований винуватець ДТП. Недоліки: В систему прямого врегулювання входять 15 страховиків, всього мають право продавати Автоцивілку 48 страхові компанії.
Чи є можливість скористатись прямим врегулюванням незалежно від того в якій страховій компанії застрахований винуватець ДТП ?


Так, для цього скористайтесь послугою "Розширене пряме врегулювання". Ціна від 200 до 700 грн на рік
Де краще придбати автоцивілку ?


У сучасному світі АВТОЦИВІЛКУ можна купити практично в будь-якому місці, починаючи від заправок та мийок, закінчуючи спеціальними сервісами. Де б Ви не купували АВТОЦИВІЛКУ, ми рекомендуємо дотримуватися таких правил:

 1. Перевіряйте автентичність поліса онлайн на сайті МТСБУ
 2. Не перераховуйте гроші за поліс на карту третіх осіб
 3. Перед покупкою дізнайтеся більше про страхову компанію, наші рекомендації щодо цього дивіться у відео
Нові правила АВТОЦИВІЛКИ в Україні з 21.09.2019, що змінилось ?


21.09.2019 відбулися наймасштабніші зміни АВТОЦИВІЛКИ за останні роки, список основних змін (коротко):

 1. Тариф розраховується на підставі місця прописки власника транспортного засобу, а не по МРЕВ (ТСЦ) його оформлення.
 2. Змінено розмір максимальної франшизи
 3. Ліміт відповідальності підвищено на 30% (збиток - 130 000 грн, життя, здоров'я - 260 000 грн)
 4. Скасовано знижка на парк (одночасне страхування від 5 автомобілів)
 5. Знижка за беззбитковий рік страхування зменшена в п'ять разів, тепер становить 1%
 6. Поліси для електромобілів будуть коштувати дешевше
 7. Для автомобілів з іноземною реєстрацією (евробляха) поліс буде коштувати дорожче
Відео про всі зміни ОСАГО дивіться тут

Вопрос - ответ (RU)

Для чего нужно ОСАГО и сколько стоит полис ?


Полис предусматривает финансовую компенсацию третьим лицам за причиненный их здоровью, жизни или имуществу ущерб в результате ДТП. Цена полиса зависит от таких факторов:

 • Места прописки владельца
 • Типа транспортного средства
 • Используется ли ТС в такси
 • Страховой истории
Узнать стоимость можно при помощи онлайн калькулятора
Какой лимит ответственности по ОСАГО в Украине ?


Вред нанесенный жизни и здоровью 260 000 грн Вред нанесенный имуществу 130 000 грн Важно: при оформлении европротокола лимит ответственности за вред нанесенный имуществу 50 000 грн
Можно ли увеличить страховую сумму ?


Да, для этого кроме полиса ОСАГО оформляется ДГО (добровольное страхование гражданской ответственности). Воспользуйтесь нашим калькулятором ОСАГО для этого. Важно: ДГО оформляется на срок не больше чем действующий полис ОСАГО. Цена ДГО, зависимо от Компании и типа транспортного средства примерно 150 - 300 грн за каждые дополнительные 100 000 грн ответственности.
В каких случаях можно не вызывать Полицию и оформить европротокол ?


При выполнении следующих условий: 1. Участники согласны со всеми существенными обстоятельствами ДТП. 2. В результате аварии нет травмированных или погибших. 3. Все участники ДТП имеют действующий на момент события полис ОСАГО. 4. Всего два участника ДТП (два транспортных средства) 5. У водителей участников ДТП нет признаков алкогольного наркотического